The best Harry Potter forum!

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Урок 1

Go down 
АвторСъобщение
Северно сияние
Северно сияние
Северно сияние

Female
Брой мнения : 1507
Registration date : 17.07.2008

Герой
Име: Елизабет Бенет
Дом: Слидерин

ПисанеЗаглавие: Урок 1   Пет Авг 15, 2008 9:45 pm

-Здравейте ученици!Аз съм професор Елизабет Бенет и се надявам да се разбираме през времето,което ще бъдем заедно.Имате ли някакви въпроси?
-Аз имам.-вдигна ръка един ученик.-Какво точно ще изучаваме по този предмет?
-Ще се изучава за всичко свързано с Черните изкуства.Тъмни отвари,Смъртожадни и още много други неща.Сега,ако нямате други въпроси може да започваме с днешния урок.
Никой от учениците не вдигна ръка,затова учителката седна на бюрото си и се подготви за разказ на новия урок.
-Обикновенно Черните изкуства се свързват с магьосните поели по пътя на Лорд Волдемор.Те са и мъже,и жени.Способни са да убият всеки,които им се изпречи на пътя или поза заповед на Черния Лорд.Най-приближените до него на ръката си имат Черния знак.Чрез него той може да ги повика при себе си.
Професор Бенет стана и отиде до прозореца.
-За този Черен магьосник повече някой друг път.В тези часове няма да се разчита толкова на зубренето.Разбира се ще трябва да го научите,но много важни са и практическите упражнения.Днес мисля,че не сте научили много нови неща.Също смятам,че едва ли не сте чували за непростимите проклятия.Еми...това беше урока ни за днес.Само забравих да кажа,че трябва да сте сравнително добри по предмета Отвари,защото раните нанесени с черна магия не се лекуват със заклинания,а с Отвари.
-За домашно искам да ми напишете за някое от непростимите проклятия и какво мислите за него.Срока за предаване е до 24:08.Успех на всички.Довиждане.

Преподавател
Преподавател

Female
Брой мнения : 889
Registration date : 31.07.2008

Герой
Име: Еладор Дейвис

ПисанеЗаглавие: Re: Урок 1   Съб Авг 16, 2008 10:25 pm

Еладор вдигна ръка и изчака професора да я види.После попита
-Професоре,а ще изучаваме ли Непростимите проклятия,в смисъл да ги практикуваме?-момичето зачака отговора.Надяваше се да е да,но предполагаше че ще е не.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Северно сияние
Северно сияние
Северно сияние

Female
Брой мнения : 1507
Registration date : 17.07.2008

Герой
Име: Елизабет Бенет

ПисанеЗаглавие: Re: Урок 1   Нед Авг 17, 2008 6:49 am

-Засега не.Много сте малки да ги практикувате,но след няколко години и това ще стане.

ПисанеЗаглавие: Re: Урок 1   

Върнете се в началото Go down

Урок 1
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1