The best Harry Potter forum!

ИндексВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеВход

Share | 

Аз, моя милост, и тя - Ерис Скот

Go down 
АвторСъобщение
Ерис Скот
Неразпределен
Неразпределен

Female
Брой мнения : 2
Registration date : 20.03.2010

ПисанеЗаглавие: Аз, моя милост, и тя - Ерис Скот   Съб Мар 20, 2010 10:57 am

Име на героя: Ерис Скот. Кръстена е на богинята на хаоса.

2. Пол и възраст на героя : Женско е и е на 11.

3. Външен вид:
Черна коса, която не е много дълга, стига до средата на кръста й. Тревнозелени очи, които са в кръгла форма. Прав нос и много, много бледа кожа. Устните й са тънки, уши - две, бузи - леко хлътнали. Винаги има сенки под очите, пораи факта, че не спи много.

Висока 150 сантиметра и слаба - 37 килограма. Има дълги пръсти (на ръцете). Обича да носи черни поли или дънки, ризи, потничета.

4. Имена на родителите и техният кръвен статус : Казват се Валерия и Джеймс Скот. Чистокръвни са.

5. История
Родена е в средата на ноември, във Англия, но е полуфранцозойка - от майка й. Има двама по-големи братя - Джеймс младши и Ерик. Живее в Англия отакто се помни, в едно градче в източната част. Всъщност дори не са в градчето - къщата им е извън него. Не живеят много охолно, защото родителите им мислят, че това прави децата непоносими. Когато е на 7 прави първата си магия - брат й я ядосва ужасно много и тя му подпабва косата с пламъци, които всъщност не му правят нищо. Ходи в мъгълско училище, докато не навършва 11 и не получава писмо от Хогуортс.
Иначе цялото й детство е обсипано с пакости, които са направили тримата.

6. Характер
Изобщо не е доверчива. Злобна е към всички, които не са нейни приятели и е честна до болка - винаги ти казва всичко в прав текст. Изключително креативна - така да се каже, от нищо може да направи нещо. Но това нещо го запазва за себе си, защото отчасти е и егоистична. Манипулаторка до мозъка на костите си, винаги взима това, което иска и прави това, което иска. Не се подчинява на никакви правила и не я интересувадали може да я изключат от училище или нещо такова.
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Аз, моя милост, и тя - Ерис Скот
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1